Передача благодійної допомоги

8 жовт. 2014
7 жовтня учні нашої школи передали благодійну допомогу воїнам

7 жовня відбулася урочиста передача благодійної допомоги воїнам 25 повітряно-десантної бригади та 93 механізованої бригади.

Нашими гостями стали справжні учасники бойових дій: заступник командира танкового батальону 93-ї механізованої бригади підполковник Нагурний Микола Петрович, командир 4-ї роти 2-го повітряно-десантного батальону 25 повітряно-десантної бригади майор Захожий Петро Миколайович, командир 6-ї роти 2-го повіряно-десантного батальону 25 повіряно-десантної бригади капітан Трофимчук Анатолій Арсентьєвич.

Особлиово сподобалися учням – членам ради лідерів «ТОЛ», які були присутні в залі,  слова Петра Миколайовича Захожего: «Допоки ми є у вас, вам нічого боятися, а поки ви є у нас, нам є за що битися!»

Надовго запам'ятаються воїнам пісня «Не отбирайте солнце у детей» у виконанні учениці 6-В класу Сонкіної Катерини та авторський вірш учениці 6-В класу Лесняк Марії «Спасибо вам за мир над головой!».

Нашим захисникам діти зібрали теплі речі, листи, малюнки, сувеніри, зроблені власноруч, а також 100 комплектів термобілизни на загальну суму 21 тис. грн.

З особливою теплотою а подякою наши гості прийняли в подарунок пироги, які спеціально для них спекли повара нашої шкільної їдальні.