Концерт до Дня Вчителя

3 жовт. 2014
3 жовтня в школі відбувся урочистий захід до Дня Вчителя

3 жовтня у школі відбувся урочистий захід до Дня Вчителя.

Учні підготували своїм педагогам концертну програму. На сцені звучали пісні та привітання на адресу найкращих вчителів.

Директор школи Наталія Анатоліївна Квятковська вручила почесні грамоти вчителям школи. Цього разу були нагороджені Вікторія Арнольдівна Александрова, Тетяна Анатоліївна Плюта, Ольга Геннадіївна Никифорова, Надія Данилівна Донська, Галина Анатоліївна Солодовник, Алла Анатоліївна Божко, Надія Григорівна Дронова, Світлана Василівна Волченко та Надія Гнатівна Потьомкіна.

Грамотою від організаторів конкурсу "Колосок" була нагороджена Лариса Володимирівна Карасик.

Потім перед присутнім педколективом виступили МПК вчителів суспільствознавчих дисциплін а вчителів фізкульури, трудового навчання, музики і ДПЮ, а також наші молоді вчителі з традиційним привітанням.

Наприкінці свята - загальна фотографія та дуже смачний святковий торт!