Благодійна виставка-продаж

2 жовт. 2014
01.10.2014 відбулася благодійна виставка-продаж товарів власного виробництва членів педагогічних колективів

01.10.2014 в школі № 35 відбулася благодійна виставка-продаж товарів власного виробництва членів педагогічних колективів Жовтневого району.

Солодощі від вчителів нашої школи корисувалися великим попитом та були дуже швидко розкуплені. Всі отримані гроші передані в допомогу пораненим воїнам АТО.

Після виставки відбулося районне свято, присвячене Дню вчителя. На заході були присутні представники обласного департаменту освіти, міського управління освіти, районної ради, відділу освіти Жовтневого району, педагоги та учні.

Директор школи Наталія Анатоліївна Квятковська стала переможцем у номінації "Креативний директор", а вчитель української мови та літератури Любов Федорівна Соколюк отримала грамоту до професійного свята від губернатора Дніпропетровської області.

Заступник губернатора нашої області Борис Філатов також вручив грамоту та пам'ятний подарунок учениці 6-Б класу школи № 23 Єлизаветі Козиревій за активну участь у благодійній акції допомоги воїнам АТО.