З Днем Вчителя!

4 жовт. 2014
Привітання директора школи з Днем Вчителя

Шановні педагоги!

У першу неділю жовня традиційно відзначаєься свято людей найгуманнішої та найщиріщої професії – вчителів. Немає нічого труднішого, ніж навчати: вчити ми всі спроможні й навіть здатні, а ось навчити дано далеко не кожному. Ви досконало володієте цим секретом і щедро ділитеся знаннями зі своїми учнями.

В професійне свято хочеться побажати, щоб всі  учні – сьогодняшні та колишні, розуміли, як важлива роль вчителя в їх успіху та кар'єрі. Щоб школярі не просто слухняно виконували домашні завдання, а виконували їх тому, що їм дуже хочеться знати всі предмети. Щоб ми відчували гордість за своїх учнів. А вдома – відпочивали би від душі, і нам би знову хотілося до школи.

Будьте мудрими та справедливими. Нехай ваш вчительський талант зможе реалізуватися в повній мірі. Здоров'я вам, миру, добра, гарних, творчих учнів! А натхнення, наснага, задоволення від роботи — всі ці ресурси у справжніх вчителів воістину невичерпні!

З днем Вчителя!

Директор школи № 23