Концерт у військовому шпиталі

25 вер. 2014
25 вересня учні нашої школи виступали у військовому шпиталі в пгт. Черкаське

Сьогодні учні нашої школи відвідали з концертом й подарунками військовий шпиталь в пгт. Черкаське.

В концерті взяли участь учні 4-11 класів. Діти порадували поранених бійців своїми піснями, танцями, спортивними номерами, хоровим виконанням.

Особливо бурні аплодисменти глядачів визвали виступи учениці 6-В класу Лесняк Марії з авторським віршем «Спасибо вам за мир над головой!» та учениці 6-Б класу Козиревої Єлизавети,  яка приїхала до нас з Макеївки Донецької області, з піснею «Як у нас на Україні».

Нікого не залишили байдужими чудове виконання віденського вальса учнем 9-А класу Островським Єгором та його чарівною партнершою.

У завершені концерту учні подарували солдатам патріотичні "фенечки", поробки,  малюнки, листи, виготовлені власноруч, а також кросовки, кофе й солодкі пироги.

На пам'ять про зустріч бійці з радістю зфотографувалися з учасниками концерту.