Майстер-клас для слухачів ДОІППО

23 вер. 2014
Вчителі МПК іноземних мов дали майстер-клас для вчителів Дніпропетровська та області

23.09.2014 вчителі МПК іноземних мов презентували майстер-клас для слухачів ДОІППО. 19 вчителів англійської мови міста Дніпропетровська й області мали можливість стати учасниками позакласного заходу, присвяченого Дню Миру (21 вересня).

Інтегрований урок  в 9-Б класі за темою «Ukraine is a Peace-Loving Country» був проведентй на трьох мовах. Його підготували вчителі Завада Л.А., Островерх Л.В., Батенська Г.В. Захід визвав живий відгук, бо такий урок know-how КЗО СБШ № 23.

Не залишив нікого байдужим й урок англійської літератури, проведений вчителем Танатар К.А. у 10-А класі. Тема «D. Chaucer – is the Father of the English Literature» виявилася цікавою не тільки учням, а і слухачам.

Урок вчителя Івченко І.О. у 5-Б класі вразив енергетикою та позитивом. Слухачі високо оцінили вміння вчителів школи працювати з інтерактивною дошкою.

Учні 11-Б продемонстрували знання бізнес-лексики за темою «Science of Advertising». Вчитель Валюшко В.Є. використовувала нестандартні методи навчання. «Мозговий штурм» допоміг учням створити презентації рекламній компанії.

Учні 7-В класу були активні та емоційні. Їх вчитель Григорян Л.І. залишилася задоволеною діалогічною і монологічною мовою учнів.

Крім того заступник директора Никифорова О.Г. ознайомила слухачів з презентацією про досягнення МПК вчителів іноземних мов.