Перемога Євроклубу

12 вер. 2014
12 вересня пройшов щорічний Фестиваль Євроклубів

12 вересня пройшов щорічний Фестиваль шкільних євроклубів м. Дніпропетровська "До Європи з рідним містом у серці".

Команду 23 школи представляли члени євроклубу 8-9 класів.

Учні спілкувалися з членами інших євроклубів, обмінювалися новинами та оримували  задоволення від спілкування один з одним.

Виявивши кмітливість, швидкість думки, інтелект та командний дух, учні 23 школи першими пройшли випробування квеста.

Учні відповідали на запитання вікторини й шукали фрагменти зашифрованого послання.

Втомлені, але щасливі євроклубівці чекали на нагородження...

Грамоти, дипломи, подяки вчителям,  які підготували переможців, сертифікати на вивченння польської та чеської мови - ось наші нагороди! Наш євроклуб був визнаний кращим клубом-учасником міжнародних програм і проектів!

Олег Володимирович Коваленко - керівник міжнародного освітнього порталу  StudentWay особисто вручив нагороди переможцям.

Команда 23 школи успішно подолала всі іспити й отримала безліч позитивних емоцій від спілкування з іншими євроклубами.

Євроклуб "All right" чекає на нові цікаві конкурси й іспити! Запрошуємо до плідної співпраці євроклуби! Чекаємо нових друзів!