Благодійна акція допомоги захисникам України

9 вер. 2014
9 вересня в школі проведена лінійка, присвячена старту благодійної акції допомоги героям-защисникам України

9 вересня на шкільному подвір'ї  була проведена загальношкільна лінійка, присвячена старту безстрокової благодійної акції допомоги героям-захисникам України.

На лініййі були присутні генерал-майор у відставці Анатолій Леонідович Васильков, полковник у відставці, професор, доктор медичних наук, учасник Великої Вітчизняної війни Яков Григорович Ковров, підполковник Львівського полку Національної гвардії України Дмитро Купріянович Афанасьєв, заступник головного лікаря обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Олена Андріївна Гава, випускниця нашої школи, лікар Наталія Кузнєцова, волонтери Максим Рева та Наталія Хазан.

Гості у своїх виступах підкреслили важливість підримки захисників України своїми листами, малюнками, благодійними акціями, відвідуваннями поранених бійців у шпиталях.

Грамотами ОКЛ ім. Мечникова за допомогу пораненим були нагороджені учениці 7-Б класу Мошенська Ніколь і Джига Владислава.

Наприкінці лінійки учні випустили у небо голубів як символ миру в Україні.

З сьогодняшнього дня у вестибюлі школи буде стояти ящик для збору грошей,які будуть передані у допомогу захисникам на лінії фронту й пораненим. За 9 вересня було зібрано 12037 грн.