Профорієнтаційна робота

3 квіт. 2012
Профорієнтаційна зустріч представників Економічного університету та Сілезького університету в Катовицях (Польща) з учнями 10-11-х спеціалізованих англійських класів.

3 квітня 2012 року відбулась профорієнтаційна зустріч представників Економічного університету та Сілезького університету в Катовицях (Польща) з учнями 10-11-х спеціалізованих англійських класів.

З метою ознайомлення школярів з освітніми пропозиціями на 2012-2013 н.р. учням було запропоновано переглянути декілька презентацій з цікавою інформацією. Розповіді про Катовицький університет супроводжувались фільмами, які було створено студентами університету.

Учні школи виявили неабияку зацікавленність в отриманні освіти європейського рівня.

Більш детальну інформацію про Катовицький університет є можливість отримати на офіційних сайтах університету.