С Днем Знань!

30 серп. 2014
Привітання директора школи з початком нового навчального року

Дорогі друзі!

Вже дуже скоро настане осінь - час нових планів, нових зустрічей, нових знань. 1 вересня завжди уривається в життя шумно, дзвінко, несподіванно. Хоча на нього чекають усі та завжди. Цей день особливий: чистий, немов осіннє небо, добрий, як перша вчителька, та урочистий, як будь-яка важлива подія в житті людини.  Початок навчання – це фактично початок життя. Попереду – тільки найцікавіше та найзахоплююче.
     Я щиро вітаю вас з Днем Знань, з початком нового 2014/2015 навчального року! Бажаю наснаги вчителям, успіхів учням та величезного терпіння батькам, всім нам миру, здоров'я й творчих перемог! Звичайно, буде чимало несподіванок. Нехай же вони стануть для всіх приємними та незабутніми!
     Давайте працювати та вчитися так, щоб наші будні завжди були яскравими, насиченими та цікавими! З 1 вересня!

Директор школи № 23
Наталія Анатоліївна Квятковська