Екскурсія на виставку метеликів

3 черв. 2014
Під час проходження літньої навчальної практики учні 5-В класу з класним керівником Соколюк Л.Ф. відвідали виставку метеликів зі всього світу

Метелики – це символ любові, щастя та злагоди. Коли ми дивимося на них, час ніби зупиняється, і в метушні міста, в світі бетону й каменя, починаеш бачити навколишній світ в інших, соковитих та яскравих фарбах і розумієш, що житя чудове.

Насолодитися видом тропічних метеликів змогли і учні 5-В класу.

Чудові метелики пурхали навкруги, сідали на руки, на голову, пили нектар з квітів а фруктів, а екскурсовод розповідала багато цікавих фактів з життя тропічних красунь.

На виставці представлено більше 50 видів метеликів південно-східної Азії, Південної Америки, Індії, Філіпін, Галапагоса: морфо, каліго, ідеі, парусники, птахокрили, хеліконіди, монархи й багато інших.

Народження метелика відбувалося в присутності учнів!

Діти провели незабутній час на виставці і отримали масу позитивних емоцій)))