Шкільний етап Всеукраїнської гри-випробування «Котигорошко-2014»

28 квіт. 2014
22-28 квітня відбувся шкільний етап Всеукраїнської гри-випробування «Котигорошко-2014»

З 22 по 28 квітня 2014 року в школі проходив І етап Всеукраїнської гри-випробування «Котигорошко-2014» серед команд 5-9 класів.

22 квітня відбулася Урочиста лінійка відкриття змагань.

Потім учні показали свої фізичну силу та витривалість. В усіх конкурсах окремо оцінювались команди 5-7 класів – середня вікова група та команди 8-9 класів – старша вікова група.

Здавались такі нормативи:

1. Стрибки в довжину з місця (переможці в середній групі – Олівейра Джуніор (7-А) та Корнієнко Даня (7-В), в старшій групі – Хіміч Єгор (9-Ф).
  2. Верхній прес за 1 хвилину (дівчата). В середній групі перемогла Ємельянова Аня (6-А), а в старшій – Сидор Юля (8-Ф).
  3. Віджимання від підлоги (хлопці  5-7 класів). Тут І місце у Олівейра Джуніора (7-А).
  4. У підтягуванні (хлопці 8-9 класи) перемогу одержали Дикий Богдан (9-А), Ахунд-Заде Данил (9-Б) та Дрига Едуард (9-Ф), які підтягнулись по 20 разів.
  5. В стрибках через скакалку двомя ногами за 30 секунд кращими були в середній групі Петренко Ілля (6-Б),  в старшій – Головянко Олексій (8-Ф) та Повалінська Яна (9-Ф).

23 квітня команди проходили тестування на знання правил поведінки в екстремальній ситуації. За підсумками уього конкурса в середній групі І місце у 6-Б класу, в старшій групі перемогу поділили 9-Ф та 8-Ф класи.

24 квітня відбулася «Пожежна естафета».

Етапи естафети:

1. Дії в разі пожежі в приміщенні.
  2. Визов пожежної машини по телефону.
  3. Надання допомоги потерпілому, на якому зайнявся одяг.
  4. Надання допомоги потерпілому, що отруївся продуктами горіння.
  5. Гасіння телевізора, який зайнявся.
  6. Гасіння вогню за допомогою кошми.
  7. Подача компактного напору води на мішень.

В цій естафеті кращими стали команды 6-Б та 8-Ф класу.

25 квітня – Випробування на знання правил дорожнього руху та правил поведінки на дорозі (тестування). Велоестафета. В журі цього конкурсу були співробітники ДАІ м. Дніпропетровська.

Етапи:

1. Знання знаків дорожнього руху.

2. Велоестафета.

3. "Юний регулювальник".

В цьому випробуванні перемогли команди 5-Б та 7-Б класів в середній групі, команда 8-Ф класу – в старшій групі.

26 квітня – Траса «Орієнтація в надзвичайній ситуації». Змагання тут проходили в 2 етапи.

I етап.

Перешкоди:

1.  «Одягання протигазу (всі хлопці) та костюму радіаційного захисту Л-1.
  2.  «Виготовлення ВМП (ватно-марлевої пов'язки)».
  3. «Надання допомоги потерпілому в ДТП (дорожньо-транспортній пригоді)».
  4.  «Види вогнищ, разведення вогнища».

II етап.

Проходження перешкод "Навісна переправа", "Ліфт", "Маятник", "Ромб", "Мишеловка", "Паралельні перила", "Метелик", "Ліани", "Павутиння".

За підсумками двох етапів І місце в середній групі у 7-А класу, в старшій у 8-Ф класу.

28 квітня пройшов конкурс капітанів команд «Міс та Містер Рятувальник». Тут не було рівних Гуцкевичу Максиму з 7-А та Дугінцю Антону з 9-Ф класу.

Цього ж дня відбулося Закриття змагань з нагородженням переможців.

В загальному заліку місця розподілилися так:

- середня вікова група – I місце у 6-Б класу, II місце у 6-А класу та III місце у 7-А класу;

- старша вікова група – I місце у 8-Ф класу, II місце у 9-Ф класу, III місце у 9-А класу.

Вітаємо!