Педагогічна рада-конференція "Інноваційний розвиток школи – стратегічний поступ в європейський простір»

25 квіт. 2014
24 квітня в школе проходила педрада "Інноваційний розвиток школи – стратегічний поступ в європейський простір»

24 квітня 2014 р.  пройшло засідання педагогічної ради-конференція «Інноваційний розвиток школи – стратегічний поступ в європейський простір».  В роботі взяли участь вчителі школи й члени класних батьківських комітетів.

З доповіддю «Школа майбутнього в системі функціонування сучасного інформаційного та медіаосвітнього простору» виступила директор школи Наталія Анатоліївна Квятковська. Була позначена стратегія школи на сучасному етапі інформаційної епохи. Поставлені завдання продовжувати роботу над створенням освітнього середовища з конкретизацією напрямків (інформатизація, проектні модулі, розвивальні технології тощо); активізувати пошук та апробацію інтерактивних й модернізованих форм роботи з учнями; продовжувати створювати умови для надання учням можливості реалізації індивідуальних творчих запитів. Наталія Анатоліївна підкреслила необхідність сприяння подальшому перетворенню школи в навчальний заклад, в якому головним є особистість дитини, її рівень освіти та самопочуття.

Виступ директора привернув увагу батьківської громадськості.

В обговоренні проблем взяли участь вчителі школи.

Заслужений вчитель України Володимир Давидович Карасик в своєму виступі позначив приорітетні напрямка подальшого реформування галузі освіти, її міжнародної інтеграції, сучасні форми навчання, їх ресурсне та технологічне забезпечення.

Вчитель української мови та літератури, класний керівник 5-В класу Любов Федорівна Соколюк в своєму виступі «Творчий пошук - основа діятельсті педагога та класного керівника» поділилася досвідом роботи, зупинилася на принципах роботи сучасного педагога, торкнулпся питання інтерактивних форм навчання та виховання дітей.

Вчитель-методист Зоя Володимирівна Краснова в своєму виступі «Школа майбутнього як шлях до інноваційних європейських стандартів освіти» поділилася досвідом роботи в становленні особистості молодшего школяра.

Наприкінці педради заступник директора з навчально-виховної роботи Лілія Сергіївна Малик зачитала запропонований проект рішення, який був прийнятий одностайно.