Участь у воркшопі «Технологія роботи з дітьми та підлітками «групи ризику»

8 квіт. 2014

З 2 по 4 квітня психолог школи Любов Павлівна Вакуліч брала участь у воркшопі «Технологія роботи з дітьми та підлітками «групи ризику».  Воркшоп  проводили досвідчені психологи з  Дніпропетровського обласного методичного центру практичної психології і соціальної роботи Савельєва Н.В. та Берестюк М.В.

У ході заходу учасники мали можливість познайомитися з алгоритмом роботи із різноманітними категоріями дітей та можливістю допомогти дитині у вирішенні будь-якої проблеми.

Вакуліч Л.П. отримала сертифікат Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.