Практичні заняття з надання першої допомоги

8 квіт. 2014
Сьогодні в рамках Дня ЦО пройшли заняття з надання першої допомоги спільно з інтернами

Сьогодні спільно з Мечниковським молодіжним рухом в нашій школі пройшли практичні заняття з надання першої допомоги постраждавшим. Їх відкрила лінійка, на якій були присутні головний лікар обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Сергій Анатолійович Риженко, директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Анатолійович Шевченко, завідуючий кафедрою анестезіології та реанімації Дніпропетровської медичної академії, професор Юрій Юрійович Кобеляцький, заступник головного лікаря ОКБ ім. Мечникова, керівник Мечниковського молодіжного руху Олександр Миколайович Толубаєв.

Інтерни медичних закладів міста вчили учнів 7-10 класів правильним діям у випадку ДТП й травмування, знайомили із вмістом реанімобілів швидкої допомоги. Діти змогли потренуватися в проведенні дій з надання першої медичної допомоги.

Лектори відзначили, що багато учнів вже мають навики подібних дій. Особливо виділили ученицю 9-Б класу Ганну Мурзіну, яка чудово впоралася з накладанням шини й пов'язкою "чепець".