Фестиваль дитячої творчості

18 лист. 2011
Днепропетровск - ты наша колыбель, мы посвящаем фестиваль тебе!

Школа готується до традиційного загальношкільного фестивалю дитячої творчості "Днепропетровск - ты наша колыбель, мы посвящаем фестиваль тебе!"

Початок фестивалю 18 листопада 2011р.

18.11.2011р. Розпочався загальношкільний фестиваль!!! Поздоровляємо з дебютом на шкільній сцені наших першокласників. Всім класам бажаємо успіху у виступі!

Участь перших класів на загальношкільному фестивалі дитячої творчості "Школа 23 на главном проспекте города"

Участь других класів у загальношкільному фестивалі дитячої творчості "Природа родного города"

Участь третіх класів у загальношкільному фестивалі дитячої творчості "Архитектура города. Старый и новый Днепропетровск"

Участь четвертих класів у загальношкільному фестивалі дитячої творчості "Жовтневый район города"