Співпраця з Україно-Американським центром "Вікно в Америку"

21 лют. 2014
Учні 7-9 класів відвідали Україно-Американський центр "Вікно в Америку"

Україно-Американський центр "Вікно в Америку" запропонував учням школи №23 дуже цікавий квест й презентацію про життя Тараса Григоровича Шевченка.

17.02.14р. учні 9-Ф класу з вчителем Батенською Г.В. відвідали Україно-Американський центр "Вікно в Америку". Діти активно відповідали на питання на англійській мові.

19.02.14р. учні 7-Б класу із вчителем  Валюшко В.Є. також взяли активну участь у квесті та дізналися багато нового про американського друга Т.Г. Шевченка Айра Олдріджа. А 20.02.14р. учні 8-Б класу з вчителем Завадою Л.А  дали вірні відповіді на всі питання квесту.

Наприкінці тижня 21.02.14р. учні  9-А класу з вчителями Валюшко В.Є  та Вороновською Т.П. також з цікавістю взяли участь у дискусії про великого художника та поета.