21 лют. 2014
21 лютого в школе відзначали Міжнародний день рідної мови

Сьогодні, 21 лютого 2014 року, в нашій школі відзначався Міжнародний день рідної мови.

З метою зміцнення державотворчої функції української мови та сприяння розвитку мов національних меншин, реалізації Концепції державної мовної політики й вшанування Міжнародного дня рідної мови в школі були проведені виховні години, конкурси малюнків, вікторини, турніри тощо…

Вчителями Альбіною Віталівною Бідненко а Інгою Олегівною Івченко в 7-А класі проведена виховна година «Мова рідна – це музика, натхнення, інтелектуальна й розумова діяльність».

Бібліотекар Євгенія Олександрівна Янкевич провела вікторину серед учнів 3-х класів «Рідна мово, єдина любове». А з учнями початкової школи - бесіду  «Яке прекрасне рідне слово! Воно - не світ, а всі світи!»

В шкільній бібліотеці представлена постійно діюча книжкова виставка «Мова – душа народу».

Виховний захід в 5-В класі «Українці - сини козацького народу» провела класний керівник, вчитель української мови та літератури Любов Федорівна Соколюк.