Учні СБШ № 23 на Фестивалі Культур "Global Village"

15 лют. 2014
Учні 4-В, 6-В та 10-Б класів відвідали Фестиваль Культур "Global Village"

15.02.2014 Всеукраїнська молодіжна суспільна організація AIESEC в Україні організувала яскравий та незабутній Фестиваль Культур.

Учні 4-В, 6-В та 10-Б класів СБШ № 23 із задоволенням відвідали цей захід.

Представники різних країн в національних костюмах представляли те, чим багата їхня країна. Усіх бажаючих пригощали національними стравами, знайомили з національною валютою та творами мистецтва.

Учні нашої школи спілкувалися з представниками різних країн на англійській мові та фотографувалися. В приміщенні панувала дружня та невимушена атмосфера.

Після дегустації національни страв представник від кожної країни презентував свою країну  англійською мовою.

На Фестивалі були присутні представники Бразилії, Таджикістану, Грузії, Словакії, Туреччини та України. Крім того, усі бажаючі мали змогу отримати у подарунок чудовий малюнок на тілі Петриківським розписом.