Толерантність в сучасному суспільстві

6 лют. 2014
Пройшов круглий стіл "Толерантність в сучасному суспільстві" для учнів 10-11 класів

06.02.2014р.  в СБШ № 23 учні 10-11 класів зібралися за "круглим столом" з метою обговорення одного з найважливіших питань сьогодення "Толерантність в сучасному суспільстві". Старшокласники щиро висловлювали свої думки.

На зустрічі вони говорили про толерантність у школі  зокрема та суспільства вцілому.

Учні підготували цікаві презентації. Використання фрагментів документальних фільмів спонукало учнів до відвертої розмови, яка носила характер не тільки обговорення, але й диспуту.

Захід був підготовлений вчителем англійської мови Валюшко В.Є. Заступник директора Никифорова О.Г. та керівник шкільного євроклубу Івченко І.О. не могли залишитися осторонь.