Презентація збірки казок і легенд Еліни Заржицької

28 січ. 2014
24 січня учні школи 23 були на презентації збірки казок

24 січня  учні 4-В класу разом з  класним керівником Наталкою Валентинівною Терещенко та бібліотекарем нашої школи Євгенією Олександрівною Янкевич відвідали обласну дитячу бібліотеку, де відбулася презентація збірки авторських казок і легенд Еліни Заржицької "Великий луг над Дніпром".

Ця збірка переносить нас в яскравий фантастичний світ. Сучасна казкарка свідомо обирає місцем події для своїх оповідок саме рідний край – локалізуючи події берегами Дніпра, Великим Лугом, околицями Січеслава – Катеринослава, кидаючи залюблений погляд у бік річок Сули й Сури, Вовчої й Орелі... Читаєш ці небувалі, фантастичні й захопливі історії й відчуваєш, що до неба – рукою подати, що таки справді жили й були у наших краях баби Джоли, які перетворилися на комах, та інші персонажи автора.