Чергове засідання шкільного євроклубу "All right"

14 січ. 2014
14.01.2014р. пройшло чергове засідання шкільного евроклубу. Різні вікові групи брали участь у обговоренні документів ЄС

Учні 9-х класів вивчали нові документи ЄС, говорили про політику розширення євросоюзу.

Учні початкової школи із задоволенням малювали емблему євросоюзу та флаги стран-учасниць ЄС.

Діти вивчали країни, які входять до складу ЄС, та країни-претенденти на вступ...

Засідання в групах пройшло в дружній атмосфері. Учні старших класів вивчили нові документи ЄС, переглянули цікаві презентації, ознайомилися з новинами офіційного сайту ЄС в Україні.

Маленькі члени євроклубу отримали масу задоволення від спілкування на англійській мові, вивчили назви країн-учасниць ЄС та дізналися багато нового про політику і плани розширення євросоюзу.