Екскурсія до податкової інспекції

18 груд. 2013
17 грудня учні 9-10-х класів відвідали податкову інспекцію Бабушкінського району

Продовженням навчального процесу з предмету «Основи податкових знань» для наших учнів 17 грудня стала екскурсія до державної податкової інспекції Бабушкінського району міста Дніпропетровська. Раніше для учнів дев’ятих класів в школі заступником начальника Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області Лілією Куришко було проведено авторський урок «Основи податкових знань: Становлення та розвиток держави. Податки та їх призначення в державі».

Метою екскурсії до Центру обслуговування платників було ознайомлення учнів не лише в теорії, а й на практиці з роботою податкової інспекції, на власні очі побачити процес адміністрування податків.

Екскурсія школярів до Центру обслуговування платників податків розпочалася з ознайомленням з сервісами та принципами обслуговування платників податків.

Заступником начальника Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області Лілією Анатоліївною Куришко та спеціалістами державної податкової інспекції школярам було роз’яснено значення подання підприємцями звітності та податкових декларацій, отримання представниками бізнесу сертифікатів електронного ключа Міндоходів, роз'яснили принцип використання особистого електронного підпису.

В Центрі була робоча обстановка, робота в ЦОПі не припинялася. Школярі отримали для заповнення податкові декларації.

Кожен пройшов через реєстрацію у черзі до робочого вікна та подав декларацію.

Таке наочне викладання викликало чимало емоцій і жоден з учнів до закінчення екскурсії не полишив реєстраційний номер віконця обслуговування та бланку декларації, який мав можливість заповнити особисто.

В Центрі обслуговування платників податкової інспекції Бабушкінського району діє один з двох Центрів видачі сертифікатів електронного ключа міста Дніпропетровська, тож спеціалісти центру не лише пояснили школярам принципи використання особистого електронного підпису, але і провели наглядну реєстрацію сертифікатів.

В ході екскурсії наши учні Хитько Михайло, Марченко Ілля (10-Ф клас) та Грідасова Вероніка (9-А клас) дали інтерв’ю журналістам 11 каналу Дніпропетровського телебачення.

Наприкінці проведеного практичного уроку дітей гостинно запросили до накритих столів, де за смачним фуршетом заступник начальника Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області Лілія Анатоліївна Куришко нагадала дітям про те, що екскурсія до податкової проводиться у переддень Дня святого Миколая, котрий за життя завжди піклувався про нужденних і особливо про дітей.

Тож Лілія Куришко побажала щоб сьогоднішні школярі – майбутні платники податків, завжди пам’ятали, що податки які сплачуються в державі направляються в тому числі на соціальні виплати. Бути платником податків і патріотично, і престижно!

Директор школи Наталія Анатоліївна Квятковська подякувала представникам органів державної податкової інспекції за теплий прийом, проведення цікавої пізнавальної екскурсії в стінах державної податкової інспекції Бабушкінського району м. Дніпропетровська та «смачний» сюрприз напередодні Дня Святого Миколая.