Вшанування Петриківського розпису

16 груд. 2013
14 грудня у Дніпропетровському театрі опери та балету пройшли урочистості, приурочені до присвоєння Петриківському розпису статусу нематеріального культурного насліддя человечества

На цьому заході була присутня директорка школи 23 Квятковська Н.А.  В нашій школі вже багато років існує гурток "Петриківський розпис", а в цьому навчальному році створено інтерактивний кабінет "Петриківська квітка".  Петриківський розпис - це уникальне мистецтво!

5 грудня під час 8-ї сесії Міжурядового комітету з охрани нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО в м. Баку до Репрезентавного списку нематеріальної культурної спадщини людства включено об'єкт "Периківський розпис - українське декоративно-орнаментальне малярство ХІХ-ХХІ ст.".

В рамках урочистостей також пройшла виставка-ярмарок виробів, декорованих Петриківкою.