Тиждень права

9 груд. 2013
З 9 по 13 грудня проводиться Всеукраїнський тиждень права

На цей тиждень в школі запланирована низка тематичних заходів.

Понеділок (9 грудня):

1. Виставка творчих робіт «Чим права дитини відрізняються від прав людини»  (9 класи) та малюнків (5-8 класи) на тему «Право очами дитини»

(відповідальний  Тур Н.Г.)

2. Виставка літератури з правової освіти та виховання «Міжнародне і українське право з питань захисту дітей»

(відповідальний Янкевич Є.О.)

Вівторок (10 грудня):

Відкритий урок з предмету «Правознавство» на тему: «Права неповнолітнього в спілкуванні з представниками міліції»

Середа (11 грудня):

Конкурс кросвордів серед  9 – 11 класів

(відповідальний Тур Н.Г.)

Засіданне ради лідерів "ТОЛ". Тема: "Обрання омбудсмена серед учнів"

(відповідальний Шинкаренко О.Є.)

Четвер (12 грудня):

1.        Акція  в рамках проекту «Рівний-рівному» за темою: «Як не стати об'єктом злочинних посягань» (для батьків)

(відповідальний Тур Н.Г.)

2.        Акція  в рамках проекту «Рівний-рівному» за темою: «Протидія пропозиціям вживання наркотичних речовин» (для учнів 6-11 кл.)

П'ятниця (13 грудня):

Відвідання музею міліції при ДДУВС України (профорієнтаційна робота з учнями 10-х класів)

(відповідальні Тур Н.Г., кл.кер. 10-х кл.)

Також нагадуємо, що вже протягом року  на сайті школи працює блог вчителя правознавства Тур Н.Г. (роз'яснення правових питань), а кожний четвер - кабінет правової допомоги підліткам (каб. № 61).