Шкільні заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

6 груд. 2013
Протягом тижня в школі проводились заходи, присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом

З 2 по 6 грудня 2013 року в школі були проведені заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом:

1.     Участь у Всеукраїнській акції «Червона стрічка»

2.     Конкурс буклетів, листівок  в рамках проекту «Рівний-рівному»

3.     Перегляд учнями 10-х класів документального фільму «Твій вибір»

4.      Відкритий урок  Тур Н.Г. в рамках проекту «Рівний-рівному» на тему «Правові аспекти ВІЛ/СНІДу»

5. 4 грудня в актовій залі школи в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом перед учнями 10-11-х класів виступила голова благодійної організації «Віртус» Ревеко Євгенія Вячеславівна.

Захід включав в себе лекційну частину, в ході якої учні шукали причини виникнення епідемії, аналізували наслідки, визначали шляхи вирішення проблеми. В практичній частині проводились різноманітні ігри, які допомагали збагнути наслідки інфікування ВІЛ.