Підведення підсумків міського конкурсу малюнків "Перемога в кожному з нас"

23 жовт. 2013
21 жовтня пройшла урочиста виставка-підведення підсумків міського конкурсу малюнків, присвячених 70-річчю визволення м. Дніпропетровська

Зустріч проходила в Дніпропетровській міській раді. Учасників виставки привітав міський голова Іван Куличенко.

Загалом в конкурсі взяли участю більше 90 школярів. За умовами конкурсу діти малювали свої роботи за спогадами ветеранів про події визволення Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників. Конкурс проводився серед учнів 1-4, 5-8 та 9-11 класів в три етапи: обиралися кращі малюнки в школі, районі і в місті.

Учениці нашої школи Городнича Ірина (5-В клас) та Грибіненко Катерина (6-А клас) стали переможницями проекту «Спогади ветерана про події визволення міста Дніпропетровська від фашистських загарбників».

Городнича Ірина представила свою роботу «Спасибо прадеду за победу"

Грибіненко Катерина та її фоторобота «Счастливое мгновение»

Група підтримки - учні 6-А класу та їх класний керівник Вікторія Арнольдівна Александрова

Момент нагородження