Зустріч учнів з представниками закордонних ВНЗ

18 жовт. 2013
Зустріч 10-11 класів з представниками ВНЗ Канади та Великобританії

17.10  та 18.10 учні спеціалізованих 10 та 11 класів спілкувалися англійською з носіями мови: представники Queen Ethelburga’s College з Великобританії та Camosun College і Sait Politechnic з Канади розповіли учням про переваги навчання у цих учбових закладах.

Queen Ethelburga’s College, що визнан кращою приватною школою  Великобританії 2013 року по версії The Daily Telegraph, пропонує двухрічну програму навчання для дітей від 16 до 18 років та підготовку до А Level іспиту.

Camosun College пропонує більше 150 різних навчальних програм на базі 6 навчальних шкіл та центрів.

Sait Politechnic приймає студентів із 143 країн світу та пропонує не тільки навчання, а й подальше працевлаштування у Канаді