Міський тиждень права

10 жовт. 2013
В рамках тижня місцевої демократії та міського тижня права на честь Дня юриста в школі пройшли тематичні уроки

Уроки за темами «Державний лад України. Органи місцевої демократії», «Правопорушення та юридична відповідальність неповнолітніх» і «Професія юрист» для учнів 9-10 класів проводили викладачі Дніпропетровського державного університета внутрішніх справ України Доненко В.В., Тертишник В.М., Кириченко А.В.

Також на протязі тижня проходила виставка робіт учнів 9-х класів «Правила моєї родини», конкурс буклетів «Право очима дітей», урок-гра «Клуб сыщиков».

Для педагогічного колектива школи були проведені інформаційні хвилинки, на яких вчитель правознавства Тур Н.Г. ознайомила вчителів з основними положеннями нового Кримінально-процесуального кодексу.