Міжнародний день миру-2022

21 вер. 2022
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже ми виборюємо право на мирне існування, право жити у власній державі.

Щороку в цей день у нашій школі лунав дитячий сміх, учні традиційно виготовляли голубів миру, писали послання майбутнім поколінням із настановами на мирне життя, школа дихала радістю та дитячими мріями.

Ми віримо в те, що незабаром повернеться мир на нашу землю і школа заживе дитячими голосами.

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Архів світлин попередніх років