Гості з Петриківки

24 груд. 2021
Творчий урок з учнями 6-Б класу

Сьогодні, 24.12.2021 р, до учнів 6-Б класу (кл.керівник - Соколюк Л.Ф.) завітали шановні гості з Петриківки та провели чарівний майстер-клас із розпису новорічної кульки.
Щиро дякуємо
Лук'яненко Людмилі Михайлівні, директору Комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти
" Петриківська дитяча художня школа ім. Т. Я. Пати" (викладач вищої категорії, старший викладач, член Національної спілки художників України)
та
Данилейко Олені Олексіївні (викладач першої категорії, старший викладач комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти " Петриківська дитяча художня школа ім. Т. Я. Пати", член Національної спілки художників України).
Кожна дитина понесла додому власноруч розписану кульку, котячий пензлик та надзвичайно приємні спогади й позитивні емоції)
Бережімо наше національне надбання, нашу культуру!