Засідання педагогічної ради

17 груд. 2021

16 грудня 2021 року відбулась "Педрада - круглий стіл "Освітні технології розвитку навичок критичного мислення у здобувачів освіти в умовах цифрового середовища" під час своїми здобутками ділилися педагоги нашого освітнього закладу.

Час вимагає зміни підходів до навчання! Це є підтвердження у виступах директора школи Наталії Анатоліївни Квятковської та заступника директора з НВР Альони Анатоліївни Саєнко.

Які психологічні фактори впливають на розвиток критичного мислення у здобувачів освіти розповіла практичний психолог Кирилкіна А.О. та надала результати психологічного дослідження серед здобувачів освіти 4-11 класів.

Вислухали авторитетні думки педагогів та ознайомилися х технологіями, які використовують в своїй  діяльності:

-  на уроках англіської мови (Мікічурова К.О.) «Використання онлайн – платформи для розвитку критичного мислення на уроках іноземної мови»

- на уроках зарубіжної  літератури (Бураковська А.З.) «Через эмоциональное потрясение к мысли»

- на уроках в початковій школі «Роль критичного мислення у життя дорослої людини» (Пісанова Т.В.)

- на уроках математики «Електронний освітній ресурс «Мій клас»

- на уроках суспільствознавчого циклу «Інтерактивні технології як спосіб формування критичного мислення» (Нетьосова С.Ф.)

- на уроках географії «Інстаграм – нова можливсть розуміння та спілкування» (Непомяща Ю.О.)