Дебатні турніри

26 лист. 2020
.

Предметний тиждень історії «Державотворчі процеси в незалежній Україні як відображення демократичних тенденцій світової спільноти»

Уже багато років дебати активно практикуються у нашій школі

Завдяки дебатам в учнів розвивається культура публічних дискусій, толерантне ставлення до опонентів, а також - формуються навички аргументованого переконання

У рамках проведення предметного тижня історії учителем суспільствознавчих наук Світланою Феліксівною Нетьосовою було проведено дебатний турнір з історії на тему «Берестейська унія – порятунок православ’я або його ліквідація?» (серед 8-их класів), турнір з громадянської освіти (у форматі Всеукраїнського турніру юних правознавців) присвячений 75-ій річниці утворення ООН, дебатний турнір на тему «Сурогатне материнство в Україні, проблеми регламентації» серед учнів 10-их класів.