Предметний тиждень історії «Державотворчі процеси в незалежній Україні як відображення демократичних тенденцій світової спільноти»

26 лист. 2020
.

У рамках проведення  предметного тижня було організовано  багато цікавих заходів:
1. Виставка дитячих малюнків «Революція Гідності очима дітей» (5-ті класи), науково-пошукових робіт  учнів 11-их класів «Хто він – Дмитро Яворницький?»  (учителі історії – Тур Н.Г., Світла С.П.)

2. Екскурсія  «Герої не вмирають» до шкільного Музею Бойової Слави   для учнів 5-6 класів (учитель історії – Світла С.П.)

3. Віртуальна подорож до історичного музею для учнів 3-4 класів до 165 – річчя з дня народження Д.І. Яворницького  (учитель історії – Тур Н.Г.)