Міжнародний день захисту дітей

10 черв. 2020
.

Дитина – дивовижна і неповторна краплинка чистої, живої джерельної води, яку треба берегти, цінувати, любити, і лише тоді вона перетвориться в дивовижну повноводну річку, бездонне море, повноводний океан – океан почуттів, емоцій та вражень!
Щорічно 1 червня в Україні і світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цей день вкотре нагадує нам, що саме ми, дорослі, відповідаємо за добробут та щастя дітей, тому турбота про них і захист їхніх прав є нашим головним обов'язком.
Любімо наших дітей, адже діти – це наше життя, завжди радість, посмішки і любов… Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави!
Усім діткам сьогодні та надалі від усього серця бажаємо міцного здоров’я, здійснення усіх задумів і мрій, відчуття захищеності та всеосяжної батьківської любові.