Акція "Різнокольорові долоньки миру"

21 вер. 2019
Учні школи взяли участь у миротворчій акції "Різнокольорові долоньки миру"

20 вересня представники руху "Митці згоди" провели уроки миру для учнів 8-х класів. На уроках діти мали можливість взяти участь у миротворчій акції "Різнокольорові долоньки миру" у рамках проекту Colors of Pease. Рух цієї акції почався в Іраку. Засновник - художник Aдалет. Спочатку Адалет залишав долоньки червоного кольору на стінах магазинів, власники яких фінансували військові дії, і поливав їх червоною фарбою. Це означало " Ваші руки в крові". Зараз він їздить у місця збройних конфліктів, проводить творчі майстер-класи та тренінги. Тепер люди малюють кольорові долоньки на білій тканині або стінах, що означає «Ми за різнокольорове, мирне, радісне життя!». Цього літа Адалет приїжджав із миротворчою акцією до нас в Україну. Представники руху «Митці згоди» підтримали його і тепер проводять цю акцію в школах Дніпра.