Візит Джозефа Сміта

17 вер. 2019
15 вересняі до школи завітав полковник армії США у відставці Джозеф Сміт

15 вересняі до школи завітав полковник армії США у відставці Джозеф Сміт. Для гостя була проведена оглядова екскурсія школою. Учні 2-Б, зустрівши Джозефа у себе в класі, вирішили подарувати йому малюнки із зображенням символів України, задля того, щоб познайомити зі своєю батьківщиною та залишити згадку про себе. Найбільше іноземця вразила екскурсія в музеї Бойової Слави, яку провели англійською мовою члени шкільного рою «Сокіл» (Сікун М., Давидова А.) та учениця 7-В класу Толубаєва К. Учні розповіли Джозефу про сучасну війну в Україні та медиків лікарні ім. Мечникова, які рятують життя сотням воєнних. Для Джозефа ці теми були дуже важливими та актуальними, адже він також займається реабілітацією поранених. На пам'ять Джозеф подарував екскурсоводам жетони, які вручаються сім'ям загиблих військовослужбовців. Іноземець зазначив: "Ви займаєтесь дуже важливою справою. Дуже добре, що ви вшановуєте героїв, адже поки ви пам'ятаєте, герої живі".