Звіт директора школи

30 серп. 2013
29 серпня 2013 року відбувся звіт директора школи перед вчителями та батьківською громадськістю про результати роботи школи в 2012-2013 н.р.

Директорка школи Наталія Анатоліївна Квятковська докладно розповіла про організацію навчально-виховного процесу в 2012-2013 н.р., досягнення учнів та вчителів, зміцнення навчально-матеріальної бази школи. За результатами  відкритого голосування робота директора школи Квятовської Н.А. була визнана задовільною.

Голова батьківської ради Олена Василівна Осипова звітувала про роботу класних батьківських комітетів та ради школи. Було зазначено, що поліпшення рівня взаємин між батьками, вчителями та учнями сприяє розвитку співпраці між родиною та школою.

Директорка школи Наталія Анатоліївна Квятковська звітує перед вчителями та батьківською громадськістю

Виступ голови батьківської ради Олени Василівни Осипової

В актовій залі школи під час звіту директора