Вітаємо з 1 вересня!

1 вер. 2019
Вітаємо з 1 вересня!

Сьогодні нові учні 23-ї школи здійснили подорож до Країни Знань. Для нових школярів було підготовлено чотири зупинки: станція єдності «Сонячна майстерня», станція спорту «Твій перший рекорд», станція творча «Ритмічна» та станція смаколиків «Духмяна», розташовані як всередині будівлі, так і назовні. Кожен клас мав свій маршрут. На локаціях першокласників очікували завдання. Виконавши завдання на кожній зупинці, діти отримували подарунки. Усі станції були різноманітними та надзвичайно цікавими, учні мали можливість помалювати, потанцювати, заспівати, скуштувати запашні булочки, проявити всю свою спритність на спортивній естафеті. Ранок пройшов весело та цікаво! Залишається лише додати, що такий квест став вдалим початком нового навчального року.

Дивіться відеозвіт за посиланням: