Благодійна акція «Діти-дітям»

20 груд. 2018
Протягом грудня у школі проходила традиційна благодійна акція «Діти-дітям»

Протягом грудня у школі проходила традиційна благодійна акція «Діти-дітям». У День Святого Миколая, 19 грудня, учні 5-А класу разом з класним керівником Смирновою С.С. відвезли зібрані усією школою подарунки до Магдалинівського дитячого будинку.
Як тільки дітки побачили гостей, то одразу ж підбігли зустрічати своїх друзів, адже не перший рік поспіль, саме у цей день, учні  нашої школи вітають вихованців дитбудинку зі святом.
Як виявилося, робити добро легко. Варто лише захотіти. Та найголовніше для дітей навіть не подарунки, а та увага, яку вони отримують.
Хочемо побажати вихованцям дитячого будинку щасливого майбутнього. Усім нам миру в нашій рідній Україні! Разом ми зможемо зробити багато корисного.