Участь у II Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На урок"

21 лист. 2018
Учні школи взяли участь у II Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На урок"

Головна мета Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На урок" –  повторення та закріплення знань з інформатики, здобутих під час попереднього навчального року. Завдання розроблені відповідно до шкільної програми.

Олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – усі учні, зможуть проявити себе, кожен учасник отримає електронні сертифікати про участь.

Переможці нагороджуються Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів всеукраїнського, обласного та міського рівнів.

Учні нашої школи брали участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з інформатики вдруге: «Весна 2018» та «Осінь 2018».

У осінньому турі Олімпіади вперше взяли участь 29 учнів 4-В класу (класний керівник Плешкановська О.В.).

Нагородою для них стали 17 Дипломів I та II ступеня республіканського рівня, 5 Дипломів III ступеня обласного рівня та сертифікати учасників від освітньої платформи «На урок», та головне – отриманні знання та задоволення від підкорення ще однієї сходинки у навчанні.

У онлайн-олімпіаді також взяли участь 25 учнів 6-х класів та 40 учнів – 8 – 11 класів.

Вчителі інформатики Косолап А.І. та Потьомкіна Н.Г. одержали свідоцтва та подяки:

·        «Свідоцтво про підготовку учнів»;

·        «Свідоцтво про підготовку переможця (-ів)»;

·        «Подяка за підготовку учнів».