Звіт про завершення III етапу експерименту

14 лист. 2018

З 2015 року КЗО СБШ № 23 надано статус експериментального майданчика. Нещодавно директор школи Наталія Анатоліївна Квятковська звітувала про завершення III етапу дослідно-експериментальної роботи за темою «Розвиток в учнів загальноосвітнього навчального закладу громадянської активності у становленні громадянина-патріота України». Круглий стіл проходив у дружній та творчій атмосфері, адже всіх об`єднувала одна мета – виховати високоморальне підростаюче покоління, всебічно освіченого громадянина України,свідому особистість з чіткою життєвою позицією, готову зробити гідний вибір свого майбутнього, патріота своєї Батьківшини, спадкоємця і продовжувача національних традицій. Дискусія видалася жвавою та продуктивною, учасники висловлювали свої думки, розповідали про свій досвід та вносили пропозиції щодо подальшої роботи з напрямку виховання свідомого громадянина та патріота України.
Конференція проходила на базі ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ДМР. Із перших хвилин ліцеїсти вразили гостей показовим виступом, зарядивши кожного учасника патріотичним настроєм, а прониклива театралізована вистава «Бій під Крутами» подарував присутнім неперевершений вирій почуттів.