Урочистий захід із нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України

14 жовт. 2018
Урочистий захід із нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України

11 жовтня спільно із Соборною районною у місті Дніпрі радою рій «Сокіл» СБШ № 23 підготував урочистий захід із нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України. На святі були присутні: заступник голови Соборної районної у місті Дніпрі ради  Володимир Гаркуша, начальник управління соціального захисту населення Соборного району  Олена Кожемякіна. Свято розпочалося з театралізованого дійства шкільного рою "Сокіл", джури змогли відтворити найболючіші епізоди із життя захисників України: проводи на війну, розлуку, розмови з коханою людиною. Учасники бойових дій та сім`ї загиблих дивилися виставу зі сльозами на очах. Продовжився захід святковою концертною програмою за участі талановитих дітей школи. Учні співали патріотичні пісні, танцювали, читали зворушливі вірші. Кожне слово, кожен рух був пронизаний любов’ю до Батьківщини та вдячністю до тих, хто оберігає та захищає нашу країну від ворогів. Ми вдячні воїнам-захисникам за мир і спокій у нашому місті! Вітаємо усіх зі святами!