Заходи до Всесвітнього дня психічного здоров’я

10 жовт. 2018
У школі проведені заходи до Всесвітнього дня психічного здоров’я

10 жовтня 2018 року психологічною службою спеціалізованої  багатопрофільної школи  № 23 з поглибленим вивченням англійської мови були проведені заходи, приурочені Всесвітньому дню психічного здоров’я (World Mental Health Day), який відзначається з 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров’я. А  тому темою цього дня стало гасло  «Позитивне мислення – основа відмінного психічного здоров’я».

Позитивний настрій – найголовніше в житті. Саме оптимізм не дозволяє впасти в депресію, нервувати через дрібниці, які руйнують імунітет, впливають на внутрішні відчуття, від яких залежить здоров'я.

В учительській  презентував Всесвітній день психічного здоров’я стенд психологічної просвіти «Рекомендації щодо збереження здоров’я педагогів та уникнення професійних деформацій». Для створення позитивного тонусу на початку робочого дня педагогам було запропоновано стати учасниками психологічної акції «Осінні поради гарного настрою».

Кожна сучасна школа має бути, передусім, центром сприяння здоров’ю. З метою формування здоров’язберігаючих компетентностей учнів школи було організовано та проведено такі заходи:

- загальношкільна акція «Секрети гарного настрою»;

- урок «Психологічне здоров’я» ( майстер-клас: навчання умінню керувати своїми емоціями, настроєм, діями, створення дерева настрою);

- урок психолога з учнями 1 класів  школи (Що таке психологічне здоров’я? Хто такий психолог?).

Така форма роботи допомагає сформувати в учнівському колективі мікроклімат позитиву і налаштувати на підтримку, небайдужість до стану іншої людини та подій.