Осінній благодійний ярмарок

23 вер. 2018
Осінній благодійний ярмарок

За ініціативи рою «Сокіл» у нашій школі 21 вересня відбувся загальношкільний благодійний ярмарок «Допомога героям-захисникам України» до Міжнародного дня Миру.
Ярмарок тривав весело, яскраво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно. Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана – торти, пироги, тістечка, печиво, пряники найрізноманітніших видів та форм, рогалики, млинці, вафлі, солодка вата – чого тільки не було! Що цікаво, були в асортименті не тільки солодкі страви: продавали школярі й власноруч виготовлені прикраси, і навіть кімнатні квіти. Загалом усі діти, а особливо батьки, підійшли до завдання досить творчо: прикрашали кольоровими кульками свої фуд-зони, завзято рекламували свої вироби.
Спільними зусиллями вдалося зібрати 48 220 грн.