Відкриття Олімпійського тижня

11 вер. 2018
11.09.18 у школі відбулося відкриття Олімпійського тижня

11.09.18 у школі відбулося відкриття Олімпійського тижня. Розпочалося дійство урочистою ходою переможців різних спортивних змагань. Учні підготували виступи, у яких кожен демонстрував свою спортивну майстерність. На свято завітали почесні гості: Кротов О.І. - Президент федерації хокею в Дніпропетровській області; Дювбаков О.С. - виконавчий директор Національного олімпійського комітету в Дніпропетровській області; Ротань Р.П. - капітан команди ФК Дніпро, які нагородили цінними подарунками найкращих спортсменів школи.
У ході свята всі мали змогу взяти участь у танцювальному флешмобі. А після урочистостей відбувся матч 10-11 класів із легендою українського футболу-Русланом Ротанем! Діти та дорослі отримали чимало позитивних вражень, гарний настрій і веселий запал!
Бажаємо всім спортсменам і надалі підкорювати нові висоти в ім'я України!