4 червня учні 10-Ф класу відвідали новий завод "Інтерпайп сталь"

5 черв. 2013
З метою профорієнтаційної роботи та ознайомлення із промисловістю Дніпропетровська учні 10-Ф класу із класним керівником Нечай Т.О. відвідали гордість Дніпропетровська - новий сталеплавильний завод "Інтерпайп сталь".

Дніпропетровський завод "Інтерпайп сталь" не шумить, не забруднює повітря й воду, утилізує всі відходи та встановлює  в галузі нові технологічні стандарти й соціальні орієнтири.

"Інтерпайп сталь" є не тільки наймасштабнішим інвестиційним проектом за роки незалежності України, а й єдиною за 40 років установою металургійної галузі, яка побудована на території України "з нуля". Об'єм інвестицій - 700 млн. доларів, що можна порівняти з вартістю  будівництва нового стадіону "Уемблі" в Лондоні чи близнюків Petronas tower в Малайзії.

Виробництво комплексу - 1,32 млн. тонн сталевої заготівлі в рік. Крім того, введено в експлуатацію ще 2 допоміжних, але автономних заводи: вапняна фабрика та завод по виробництву технічних газів. І то, й інше - необхідні інгредієнти для виробництва сталі.

Учні 10-Ф класу, крім екскурсії по заводу, побували на інтерактивній презентації роботи заводу, поставили питання, що їх цікавили, та з задоволенням фотографувалися на згадку.