Захід «Youth debate: NATO – Ukraine partnership»

18 квіт. 2018
Участь у заході «Youth debate: NATO – Ukraine partnership»

17 квітня учениці нашої школи взяли участь в заході обласної державної адміністрації «Youth debate: NATO – Ukraine partnership».   Захід проводився за підтримки Громадської ради при ОДА.  На ньому були присутні Радники голови Дніпропетровської  облдержадміністрації  – Грицай Ірина та Литвин Віталій. Це була рольова гра – імітація засідання Північноатлантичної ради, на якому обговорювалося питання прийняття до альянсу України. Засідання проводилося англійською мовою. Такі країни як Україна, Німеччина, Франція, Данія, Нідерланди, США, Польща, Туреччина, Іспанія були представлені учнями 9 школи, 12 гімназії, студентами  ДДУВС.  Учениці 10-Б класу Ємельянова КатеринаІванова Катерина, Токінова Марія  представляли  США, Сотник Юлія – Польщу.  Виступ складався з промови та участі в дискусії. Як зазначив пан Литвин В., позиція США була представлена дуже потужно. За участь в цьому заході дівчата отримали сертифікати.