Конкурс малюнків на асфальті "Діти єднають Україну" до Дня захисту дітей

1 черв. 2013
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у школі пройшов конкурс малюнків на асфальті "Діти єднають Україну"

01 червня 2013 року на подвір'ї школи пройшов конкурс малюнків на асфальті, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

У конкурсі активну  участь прийняли учні нашої школи. Діти поринули у світ фантазій. Сонце, квіти,  ліс, сучасних роботів та багато інших цікавих речей старанно малювали дівчатка й хлопчики кольоровою крейдою.

Класний керівник 5-А класу Вікторія Арнольдівна Александрова завжди поруч зі своїми вихованцями.

Створенню малюнків допомагали батьки та молодші члени родини.

Малюнки  вийшли яскравими  та  веселими: сонце з промінчиками, блакитна  хмарка, квіточки й метелики, будиночки — кожен малюнок був неповторним і особливим. Наші діти продемонстрували, що вони  мають надзвичайну фантазію та уяву, яку   втілили в своїх малюнках.