Перший турнір юних істориків

31 бер. 2018
30 березня в нашій школі відбувся Перший турнір юних істориків

30 березня в нашій школі відбувся Перший турнір юних істориків, в якому взяли участь збірні команди 10-х класів – 10-А, 10-Б, 10-Ф. Завдання, які розігрувалися, були присвячені 100-річчю Української революції.  Кожна команда під час раунду виступила в трьох діях – доповідача, опонента, рецензента. В підсумку перемогу отримала команда 10-Б класу (капітан Іванова К.), друге місце посіла команда 10-А класу (капітан Єгорова А.), на третьому – команда 10-Ф класу (капітан Ковалевський-Бродян М.). Кращим доповідачем була відзначена Іванова К. (10-Б), кращим опонентом – Єгорова А. (10-А), кращим рецензентом – Ємельянова К. (10-Б). За активну участь в турнірі були відзначені грамотами Книш В. (10-Б), Ковалевський-Бродян М. (10-Ф), Ляпіна Ю. (10-А), Міткевич О. (10-А).